Ubezpieczenie Psa

Kiedy nasi Klienci pytają się jakie w ofercie posiadamy ubezpieczenia często odpowiadamy,        że z nami może ubezpieczyć nawet życie i zdrowie swojego psa. Wtedy najczęściej widzimy ogromne zdziwienie na twarzy Klienta. Dlatego też dzisiaj, korzystając z faktu, że jest dzień kundelka, postanowiliśmy Wam przybliżyć produkt ubezpieczenia skierowany dla waszych milusińskich.

Jeżeli chcesz, aby Twój pies był zawsze bezpieczny, dbasz o jego zdrowie każdego dnia, to ten produkt skierowany jest dla Ciebie.

Proponowana przez Generali ochrona ubezpieczeniowa „Z myślą o Twoim Psie, bezpieczny.pl” obejmuje ubezpieczenie kosztów leczenia psa, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej właściciela psa oraz ubezpieczenie śmierci psa.

Ubezpieczenie kosztów leczenia psa w razie wystąpienia choroby oraz wypadku. 

Chorobą  jest reakcja organizmu psa na działanie czynnika chorobotwórczego, którą stwierdził Lekarz weterynarii. Prowadzi ona do zaburzeń czynnościowych, zmian w tkankach, narządach, układach lub całym ustroju. Stan chorobowy to również choroba. Do chorób zaliczamy m.in. biegunkę, kaszel, zapalenie pęcherza, nowotwór, zatrucie pokarmowe, babeszjoza i wiele, wiele innych. Ubezpieczenie chroni również w przypadku wystąpienia nieszczęśliwych wypadków,      tj. wystąpienia przypadkowego zdarzenia, nagłego i gwałtownego, w wyniku którego pies doznał uszkodzenia ciała lub zmarł.

Ubezpieczenie kosztów leczenia można wykupić w trzech wariantach: 5000 zł; 20000 zł            lub 50000 zł. I jest to suma ubezpieczenia do wykorzystania w ciągu roku polisowego.

Odnośnie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej właściciela ubezpieczamy odpowiedzialność za szkody w mieniu lub na osobie, które pies wyrządził osobom trzecim. Atutem jest fakt, że OC działa na terenie całej Europy, a nie tylko w Polsce. Kolejny plusem jest fakt, że polisa taka obejmuje również szkody wyrządzone wskutek rażącego niedbalstwa, jak    na przykład: nie zamknięcie bramy wjazdowej- pies uciekł z posesji i wyrządził komuś szkodę; pies biegający bez smyczy lub kagańca.

Takim ubezpieczeniem OC objęte są również osoby bliskie, którym w danej chwili powierzono opiekę nad psem. 

Dostępne sumy ubezpieczenia to 20 000 zł, 50 000 zł, 100 000 zł oraz 200 000 zł

Kolejnym wariantem ubezpieczenia jest śmierć psa, gdzie wiek przystąpienia wynosi od              8 tygodni do 3 lat. W opcji dodatkowej ubezpieczamy śmierć Psa, do której doszło w trakcie trwania ochrony ubezpieczeniowej wskutek choroby, nieszczęśliwego wypadku lub eutanazji    w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub choroby. W przypadku psów rasowych lub w typie rasy mamy do wyboru trzy warianty sum ubezpieczenia, ustalone w zależności od rasy i przeciętnej wartości rynkowej Psa. Świadczenie związane z ubezpieczeniem śmierci psa może pomóc pokryć koszty indywidualnej kremacji oraz pochówku psa czy zakupu nagrobka. Może również umożliwić adopcję czy zakup kolejnego psa, którego obdarzysz równie silną miłością.

Ogromnym ułatwieniem jest możliwość zakupu polisy bez wychodzenia z domu na stronie www z naszym kodem rabatowym 24755