Podobno z NNW mniej boli. Ubezpieczenia dla dzieci i młodzieży.

Wakacje w pełni, jednak my myślimy o potrzebach naszych Klientów przez cały rok.

Należy pamiętać również o najmłodszych, za których to my: rodzice, dziadkowie, jesteśmy odpowiedzialni. Z nazwy „NNW Szkolne”, a w rzeczywistości ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, które chroni nasze dzieci i młodzież.

Pamiętajmy, że taka polisa NNW zawierana jest zwykle na dwanaście miesięcy i chroni swoim zakresem dzieci również w okresie wakacji. Nie jest regułą zawarcie takiej polisy w momencie rozpoczęcia roku szkolnego, a jeżeli dziecko takiej polisy nie posiada to można ją zawrzeć w każdym momencie.

Świadczenia, jakie proponujemy w ramach ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków dla dzieci i młodzieży to m.in. :

 • Śmierć wskutek wypadku komunikacyjnego;
 • Śmierć wskutek nieszczęśliwego wypadku, zawału serca lub udaru mózgu;
 • Uraz wskutek nieszczęśliwego wypadku (rany skóry, złamania, zwichnięcia, skręcenia, wstrząśnienie mózgu, utrata zębów stałych); – około 400 urazów oraz uszczerbków zgodnie z ogólnymi warunkami ubezpieczenia
 • Pobyt Ubezpieczonego w szpitalu wskutek nieszczęśliwego wypadku (maksymalnie do 180 dni, płatne od pierwszego dnia pobytu);
 • Zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji, w tym odbudowy zębów stałych – następstwa nieszczęśliwego wypadku;
 • Poważne zachorowanie Ubezpieczonego;
 • Pobyt Ubezpieczonego w szpitalu wskutek choroby (jednorazowa wypłata świadczenia w przypadku pobytu w szpitalu trwającego minimum 5 dni, maksymalnie 2 świadczenia rocznie);
 • Ugryzienie przez kleszcza (koszt wizyty u lekarza, koszt badań na boreliozę, koszt antybiotykoterapii);
 • COVID-19 (koronawirus) płatne od 2-go dnia pobytu w szpitalu;
 • COVID-19 (pobyt na OIOM) dodatkowe świadczenie;
 • Śmierć rodzica Ubezpieczonego wskutek nieszczęśliwego wypadku;
 • Pomoc psychologa w sytuacji traumatycznej, która ma miejsce w okresie udzielania ochrony ubezpieczeniowej. Zwrot kosztów poniesionych na odbycie wizyty u psychologa, psychoterapeuty;
 • Wypadkowi można ulec podczas uprawiania wyczynowego sportów- m.in. sporty walki, piłka nożna, siatkówka, koszykówka, lekkoatletyka, hokej, narciarstwo, wspinaczka na ściance, jazda konna czy pływanie lub łyżwiarstwo.
 • Zwrot kosztów szkolnej wycieczki, jeżeli Ubezpieczony w wyniku wypadku lub choroby nie mógł uczestniczyć w zaplanowanej wcześniej wycieczce szkolnej.

Dodatkowym atutem wyboru takiego ubezpieczenia jest możliwość wykupienia w opcji Odpowiedzialności Cywilnej Twojego Dziecka, które przeznaczonej jest dla dzieci i młodzieży od trzynastego roku życia. Takie ubezpieczenie chroni dzieci, które ukończyły 13 rok życia, między innymi przed skutkami nieumyślnych szkód wyrządzonych osobie trzeciej w życiu prywatnym. Ubezpieczenie to chroni na przykład w sytuacji wybicia szyby podczas gry w piłkę, uszkodzenia zaparkowanego samochodu, podczas jazdy hulajnogą, na rowerze, deskorolką itp.

Ważne jest, że ubezpieczenie to zapewnia również ochronę młodzieży uczestniczącej w praktykach, które przygotowują do pracy w określonym zawodzie.

Ochroną ubezpieczenia zabezpieczamy dzieci i młodzież przez 24 godziny na dobę, na całym świecie.

Dodatkowo ubezpieczenie można wykupić w każdej chwili online bez wychodzenia z domu. Wystarczy wejść na stronę https://bezpieczny.pl/nnw-szkolne/24755, a po wpisaniu naszego kodu rabatowego 24755 otrzyma się dodatkową zniżkę na ubezpieczenie dla swojego dziecka.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na każde pytanie.