O nas

Bogate doświadczenie
Jesteśmy na rynku od 14 lat i stale się rozwijamy – dzięki zaufaniu naszych Klientów i ich poleceniom.

Kompleksowość usług
Dbamy, aby w jednym miejscu były wszystkie powiązane z ubezpieczeniami usługi, przyjmiemy wypowiedzenie, prześlemy dokumenty do Towarzystwa.

Doświadczona kadra
Nasi pracownicy uczestniczą w szkoleniach i na bieżąco aktualizują swoją wiedzę.

Wysoka jakość obsługi
Ważne dla nas jest zaufanie, zadowolenie Klienta oraz wysokie standardy obsługi. Klient dostaje zawsze kilka ofert do wyboru, zgodnych z jego potrzebami. Pracujemy w takich godzinach, aby każdy miał szansę przyjechać do biura – od 8 do 18 oraz w soboty do godz. 14.

Korzyści
dla klientów

Pełny pakiet ubezpieczenia mienia: samochód, majątek, życie i zdrowie.

Pełny pakiet ubezpieczeń dla firm: ubezpieczenia majątku, flot samochodowych, życia i zdrowia pracowników, gwarancje finansowe, ubezpieczenia od utraty dochodów i wiele innych.

Pełny pakiet ubezpieczenia na życie: NNW, uprawiane sporty, NNW dla dzieci, ubezpieczenia pod kredyt, ubezpieczenie życia, ubezpieczenie życia z gwarancją renty i zwrotem wpłaconych składek.

Płatność gotówka, kartą lub przelewem.

Płatność jednorazowa lub ratalna na 2, 4, 11 lub 12 rat.

Gwarancja
dla klientów

Dlaczego warto spotkać się z nami

Jesteśmy Partnerami, a to zobowiązuje, dlatego warto się spotkać, ponieważ twarzą w twarz łatwiej się skomunikujemy, mamy możliwość pokazania różnych opcji, wytłumaczenie na przykładach i wspólnego wyboru. Poza tym nasza relacja nie kończy się na zawarciu polisy, służymy radą i wsparciem zawsze. 

Ważny jest również fakt, że zgodnie z rozporządzeniem IDD każdy Agent ma obowiązek przeprowadzić z Klientem analizę potrzeb, aby dopasować ubezpieczenie do indywidualnej osoby. Dlatego chcemy to zrobić dobrze

Doradztwo ubezpieczeniowe i finansowe