PAKIET OCHRONY PRAWNO-PODATKOWEJ DLA MIKROPRZEDSIĘBIORCÓW

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że w naszej ofercie posiadamy Pakiet opieki prawno- podatkowej dla przedsiębiorców. Pakiet ten powstał we współpracy Europejskiego Instytutu Prawa i Ubezpieczeń Społecznych (EIPiUS) oraz Towarzystwa Ubezpieczeniowego Wiener TU S.A.

Europejski Instytut Prawa i Ubezpieczeń Społecznych wspiera od wielu lat przedsiębiorców prowadzących indywidualną działalność gospodarczą oraz mikroprzedsiębiorców. Jak sami piszą, pomagają unikać błędów wynikających z niewłaściwej interpretacji przepisów oraz łagodzić skutki błędów już popełnionych.

Nasza firma dzięki włożonej pracy w szkolenie oraz poznanie dokładnie produktu może zaproponować Pakiet opieki naszym Klientom, gdyż w naszej ocenie został on przygotowany z należytą starannością.

Pakiet ochrony prawno- podatkowej jest swego rodzaju ratunkiem w obecnych czasach, gdzie jak wszyscy wiemy od stycznia obudziliśmy się w Polskim Ładzie i niejednokrotnie mamy pytania, na które ciężko jest znaleźć odpowiedzi.

Taka ochrona skierowana jest głównie dla mikroprzedsiębiorców, którzy w każdym z ostatnich dwóch lat obrotowych zatrudniali maksymalnie dziesięciu pracowników (średnio) oraz mieli obroty na poziomie do 2 mln Euro (po przeliczeniu na PLN). Mikroprzedsiębiorca musi posiadać siedzibę na terytorium RP.

Mamy również możliwość wnioskowania z naszymi Klientami o indywidualną wycenę produktu, jeżeli nie spełnia on w/w kryteriów.

W ramach tego pakietu klient może otrzymać:

– opiekę prawną specjalistów 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu,

 – ochronę prawną karno- skarbową,

– ochronę prawną w sporach podatkowych,

– ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytuły czynności księgowych wykonywanych osobiście lub przez pracowników klienta,

-wsparcie prawników w postaci opinii, porad, pomocy na przykład z napisaniem pisma, nie tylko w kwestii związanych z ZUS i Urzędem Skarbowym, ale również w życiu prywatnym (np. rozwód, ustalenie opieki nad dziećmi itp.).

Warto zwrócić uwagę na dostępność do opieki specjalistów ciągle, nawet w niedzielę. Wiele razy słyszy się, że pismo z ZUS lub Urzędu Skarbowego odbiera się w piątek po południu. Co można zrobić w takiej sytuacji, kiedy nie wiemy czego dany Urząd od nas chce, przesyła pismo, często napisane w taki sposób, że nie jesteśmy w stanie zrozumieć o co może chodzić. Musimy czekać do poniedziałku, żeby zadzwonić np. do radcy prawnego i umówić się na spotkanie licząc, że uda nam się spotkać i wyjaśnić sprawę jeszcze w bieżącym tygodniu.

Mając Pakiet pomocy prawno- podatkowej możemy zadzwonić od razu, w piątek po południu, w sobotę rano. Bez konieczności stresowania się aż do poniedziałku w oczekiwaniu na jakieś wsparcie prawne.

Źródło: Infographic plik wektorowy utworzone przez pch.vector – pl.freepik.com

Dodatkowo w pakiecie klient otrzymuje pomoc w przypadku, kiedy wystąpiłby spór z Organem rentowym na podstawie decyzji wydanej przez ten Organ. Pomoc taka dotyczy opinii i konsultacji wydanej przez ZUS decyzji, przygotowania odwołania, a także jakże ważnej reprezentacji Klienta przed Sądem pierwszej Instancji, przygotowania apelacji od wyroku oraz reprezentacji również w Sądzie Apelacyjny. Krótko mówiąc pełną ochronę w sporach z ZUS.

Bardzo dużym atutem Pakietu jest również zapewnienie ochrony dla Klienta przez refundację przez Ubezpieczyciela poniesionych kosztów związanych ze sprawami karno- skarbowymi. W tym między innymi koszty wynagrodzenia adwokata ustanowionego przez Ubezpieczającego, koszty sądowe, koszty postępowania egzekucyjnego, koszty grzywien, kar sądowych oraz innych kar pieniężnych.

Od razu po zawarciu umowy i opłaceniu miesięcznego abonamentu można dzwonić na infolinię już następnego dnia. Warto korzystać natychmiast. Pozostałe usługi zaczynają obowiązywać od pierwszego dnia kolejnego miesiąca.

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.