Dobry start w przyszłość mojego dziecka- Warta Posag

Przyszłość naszych dzieci jest dla nas ważna. Ciągle w biegu, gonimy za pracą, pieniędzmi, aby zapewnić naszym dzieciom lepszy start w dorosłe życie.

Warto się na chwilę zatrzymać i zapoznać się z produktem, jaki proponuje nam jedna z wiodących na rynku firma ubezpieczeniowa. Warta Posag to program oszczędnościowo-ochronny, skierowany do rodziców, opiekunów, dziadków i wszelkich innych osób, które chcą zapewnić dziecku finansowe bezpieczeństwo. Ubezpieczony (rodzic, opiekun prawny, lub np. dziadkowie, chrzestni) nie może mieć więcej niż 55 lat. Dziecko – nie może mieć więcej niż 15 lat (nie ukończone 15 lat. w dniu zawarcia umowy)

Ubezpieczenie posagowe proponowane przez Wartę może zapewnić dziecku bezpieczną przyszłość. Dzięki regularnym wpłatom zapewnisz dziecku kapitał na start w dorosłe życie. Środki, jakie otrzyma może przeznaczyć na wymarzone studia, wkład w zakup mieszkania, samochód czy wakacje.

Gdyby jednego z rodziców zabrakło Warta przejmuje opłacanie składki, a dziecko otrzymuje dodatkowo comiesięczną rentę.

Dzięki tej polisie można ubezpieczyć zarówno dziecko, jak również rodziców czy opiekunów. Tym samym na jednej polisie można ubezpieczyć całą rodzinę. W takiej sytuacji, gdyby dziecko straciło obojga rodziców czy opiekunów otrzyma nawet dwie renty posagowe.

Ubezpieczenie wykupić może zarówno rodzic, prawny opiekun, a także dziadkowie, ciocia czy rodzice chrzestni. Dzięki temu polisa ta jest świetnym pomysłem na chrzest, komunię czy święta.

Zawarcie umowy ubezpieczenia następuje na podstawie wniosku i wpłaty pierwszej składki. W określonych przypadkach do sumy ubezpieczenia 200 000 zł polisa jest wystawiana przez Agenta bez konieczności przeprowadzana badań lekarskich.