Antidotum na problemy ze zdrowiem

Jak już wspominaliśmy we wcześniejszych materiałach zdrowie i życie naszych Klientów jest dla nas bardzo ważne. Niestety jak wiemy zachorować może każdy. Często w sytuacji nagłego pogorszenia stanu zdrowia szybka diagnostyka i podjęcie leczenia pomaga uratować zdrowie i życie. Wiedząc jak działa służba zdrowia w naszym kraju warto zapewnić sobie świadomie dostęp do wysokiej klasy specjalistów oraz badań specjalistycznych.

Jednym z produktów, jakie posiadamy w naszej szerokiej ofercie jest Antidotum Plus proponowany przez firmę InterRisk TU S.A. , który jest częścią koncernu Vienna Insurance Group.

Antidotum Plus jest ubezpieczeniem dla całej rodziny (również partnera, a nie tylko współmałżonka) oraz dzieci w jednej stałej cenie.

Jest to produkt z nielimitowanym i bezgotówkowym dostępem do świadczeń medycznych, które są realizowane w 1400 placówkach medycznych na terenie całego kraju.

Zdecydowanym plusem tego produktu jest gwarancja wysokiej jakości obsługi, gdzie świadczenia medyczne są realizowane w placówkach o bardzo wysokim standardzie. Placówki, z którymi współpracuje InterRisk są wyposażone w nowoczesny sprzęt niezbędny do diagnostyki.

Jeżeli nasi klienci są zainteresowani zawarciem ochrony Antidotum Plus możemy zaproponować im minimum formalności, ponieważ nie jest wymagana ankieta medyczna, a decyzja o możliwości zawarcia umowy ubezpieczenia jest natychmiastowa.

Kilka plusów oferowanego produktu Antidotum Plus:

  • Brak karencji na udzielane świadczenia medyczne;
  • Ochroną ubezpieczeniową objęte jest leczenie chorób, prowadzenie ciąży, rehabilitacja, wizyty domowe;
  • Bezgotówkowa realizacja badań, leczenia;
  • Brak ankiety medycznej;
  • Infolinia czynna całą dobę każdego dnia;
  • Składka nie jest uzależniona od wieku czy liczby ubezpieczonych osób (w tym dzieci).

Warto zapoznać się ze szczegółową ofertą na spotkaniu z naszym pracownikiem, gdyż składka ubezpieczenia Antidotum Plus uzależniona jest od formy ubezpieczenia, zakresu i wariantu ubezpieczenia, a także wysokości sum i okresu świadczonej ochrony.

W zakresie ochrony ubezpieczeniowej opieki medycznej proponowanej przez Antidotum Plus są m.in. konsultacje lekarza podstawowej opieki zdrowotnej (lekarz internista, lekarz rodzinny, pediatra), jak również konsultacje specjalistyczne z lekarzami takich specjalizacji jak dermatolog, alergolog, okulista, ginekolog, foniatra, hepatolog, immunolog, lekarz chorób zakaźnych, neurochirurg, radiolog, reumatolog, etc.

Badania diagnostyczne oferowane w ramach opieki medycznej Antidotum Plus to m.in. badania laboratoryjne (analizy), badania moczu i kału, badania biochemiczne, posiewy i wymazy, badania immunologiczne, hormony płciowe i metaboliczne, markery nowotworowe, diagnostyka chorób tarczycy, badanie RTG, badanie USG, badanie czynnościowe i endoskopowe, tomografia komputerowa oraz rezonans magnetyczny.   

Ochronę ubezpieczenia Antidotum Plus dopasujemy do każdego Klienta indywidualnie na podstawie przeprowadzonej analizy potrzeb.