GLOBAL DOCTORS W ERGO HESTII – CO TO TAKIEGO

Ubezpieczenie, o którym dzisiaj Wam opowiemy to Global Doctors, jakie oferowane jest przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ergo Hestia. Wcześniejsza nazwa tego ubezpieczenia to Best Doctors.

Global Doctors to pakiet, który gwarantuje organizację oraz pokrycie kosztów leczenia poważnych zachorowań (nowotworów, a także innych chorób) w prestiżowych klinikach za granicą.

Zabezpieczenie kosztów leczenia w Global Doctors może wynieść nawet 2 000 000 Euro w życiu Ubezpieczonego. Jest to ubezpieczenie dające choremu ochronę jego zdrowia na wysokim, światowym poziomie.

Niechętnie mówi się o chorobach i śmierci. Naszą misją jednak jest Was uświadamiać i to my mamy za zadanie zadać pytanie nie CZY nas to spotka, tylko niestety KIEDY.

Nie mamy świadomości, że co druga osoba w Polsce umiera z powodu chorób serca, a co czwarta osoba z powodu nowotworu.

Ważną prognozą na 2025 rok jest zachorowalność na nowotwory, a dokładnie jej wzrost o ponad 25%. Wtedy stanie się to główną przyczyną zgonów.

Odnośnie kobiet jedna na sześć zachoruje na nowotwór w pewnym momencie swojego życia.

Wiemy również jak źle wygląda w Polsce leczenie w ramach NFZ. Bardzo często po wystąpieniu pierwszych objawów choroby potrzebujemy natychmiastowej diagnostyki, a czeka się na nią bardzo długo. Pacjenci decydują się wtedy na dodatkowe konsultacje prywatnie, a to oznacza dodatkowe koszty. Nie każdego na to wtedy stać.

Wszyscy musimy o tym myśleć, a my dodatkowo musimy Wam o tym mówić.

Na czym taka ochrona polega opowiemy w kilku punktach:

  • Jeżeli zdiagnozowano u Ubezpieczonego poważną chorobę należy niezwłocznie skontaktować się z Centrum Alarmowym Ergo Hestii
  • Ergo Hestia przygotuje dla Ubezpieczonego raport z informacjami diagnostycznymi oraz zaleceniami dalszego leczenia- tzw. druga opinia medyczna
  • Jeżeli Ubezpieczony zdecyduje się na podjęcie leczenia za granicą zostanie mu przedstawiona propozycja leczenia w trzech zagranicznych placówkach medycznych, które specjalizują się w leczeniu danego poważnego zachorowania
  • Ergo Hestia zorganizuje oraz pokryje koszty opieki medycznej oraz całego pobytu za granicą związanego z leczeniem. Taka refundacja kosztów dotyczy zarówno Ubezpieczonego, który zachorował, jak również jednej osoby towarzyszącej. Koszty, jakie pokrywa Ergo Hestia to koszt podróży, zakwaterowania, transport medyczny, wszelkie formalności oraz pomoc tłumacza.
  • Dodatkowo Ubezpieczony otrzyma od Ergo Hestii świadczenie za każdy dzień pobytu w szpitalu za granicą w wysokości 100 Euro za dzień.
  • Po powrocie z leczenia za granicą Ergo Hestia refunduje Ubezpieczonemu zakup leków. Nawet do wysokości 50 000 Euro
  • W całym trzy letnim okresie świadczeniowym Ergo Hestia pokryje koszty wynikające z opieki medycznej poniesione w Polsce po zakończeniu danego etapu leczenia za granicą- tzw. Follow Up Care.

Powyższy opis pokazuje, jak dobrze Ergo Hestia przygotowała tą ofertę. Zachęcamy do zadawania pytań.