Prywatna Opieka Medyczna co to i jak się spłaca

Prywatna Opieka Medyczna co to i jak się spłaca

  • Post author:
  • Post category:Kat-1

Chodzisz raz w miesiącu do lekarza prywatnie? To znaczy, że już Ci się opłaca kupić polisę Prywatna Opieka Medyczna.

Jesteś pracownikiem, a Twoja firma nie ma takiej polisy? Poproś pracodawcę, aby ją kupił. Przecież zawsze możesz sam za nią płacić.

Co  nam daje prywatna opieka medyczna:

  1. Oszczędza nam nerwy, tu bezwarunkowo do specjalisty dostaniemy się w max 72 godziny, w państwowej opiece medyczne to czasami 72 miesiące
  2. Daje nam poczucie szacunku do pacjenta, prywatni Klienci są lepiej traktowani, szybciej przyjmowani, jest do kogo złożyć skargę na złą jakość obsługi bo składasz ją do Towarzystwa, które kupuje u nich usługi
  3. Masz duży wybór specjalistów, a jeśli masz swoje kardiologa? Dalej się u niego lecz, biorąc faktury, tylko wybierz takie Towarzystwo, które zrefunduje Ci koszt tej wizyty.
  4. Jesteś w ciąży? W ramach prywatnej opieki medycznej możesz mieć dużo darmowych badań i dobrą lekarską opiekę, możesz również dostarczać faktury od obecnego lekarza, które do określonej kwoty zostaną Ci zwrócone
  5. Miałeś wypadek i potrzebujesz rehabilitacji? niektóre polisy zwracają koszty rehabilitacji, pewnie cena jest wyższa, ale masz gwarancję, że dostaniesz się do rehabilitanta, nie musisz dopłacać z własnej kieszeni, nie szukasz wolnych miejsc. To duży komfort i gwarancja sukcesu, rehabilitacja przecież nie poczeka 2 lata, aż gdzieś się zwolni miejsce. 

Patrząc na obecny system służby zdrowia, bez prywatnej opieki medycznej ciężko będzie przeżyć ten kryzys. 

Sami mamy taką polisę w naszej firmie, umawiamy się do lekarza, który chętnie zleca badania, ponieważ wie, że są pokrywane w tamach polisy, nie musimy prosić o skierowanie na tomograf czy na rezonans, ponieważ mamy go w warunkach polisy, nie czekamy na takie badania miesiącami, tylko dostajemy się w ciągu tygodnia.

Jeśli lubimy jakąś przychodnię, a ma podpisaną umowę, możemy z niej korzystać. Jeśli dana przychodnia nie będzie miała jakiegoś specjalisty, umówią nas i odeślą gdzie indziej, ale nie musimy sami szukać, nie marnujemy zdrowia, nerwów i czasu na próbę znalezienia wolnego lekarza. 

Dla mnie ta polisa daje mi poczucie bycia człowiekiem w tej obecnej machinie opieki medycznej. A czy warto za nią płacić? Tak. Raz na dwa lata robię sobie pełny przegląd techniczny, pełne badania krwi, EKG, USG, już same te badania, gdybym robiła prywatnie, pokrywają mi koszt polisy. Poza tym dzwonię i za 2-3 dni mam termin na badanie. Jeśli z wynikami muszę ponownie iść do specjalisty, mam wizytę do kilku dni, a nie miesięcy. To niesamowity komfort i psychiczny i komfort ciągłości leczenia.

Dlatego Drodzy Klienci zachęcamy, to koszt od 40,00 do 120,00 zł miesięcznie, ale wart tych pieniędzy, przecież to chroni nasze zdrowie, i zdrowie naszej rodziny. Możecie kupić polisę indywidualną, możecie dla siebie i Partnera, możecie dla całej rodziny. 

Zapraszamy do zadawania pytań i po ofertę, chętnie przygotujemy dla Was kilka wariantów.