OPIEKA MEDYCZNA BEZ STRESU

Nie mamy dobrych skojarzeń z pójściem do lekarza. Zwykle wybierając się na wizytę idziemy z konkretnym problemem- bólem, chorobą. Aby dostać się do lekarza musimy stać w kolejkach, a po pierwszej wizycie zwykle zostajemy skierowani do specjalisty i tutaj dopiero zaczyna się walka z czasem. Nie można się dodzwonić do recepcji, jak się już udaje to okazuje się, że należy przyjechać osobiście. Człowiek w chorobie, potrzebujący spokoju i pomocy musi borykać się z telefonami oaz kolejkami do specjalistów.

My mamy na to bardzo dobrą receptę- dodatkową ochronę w ramach opieki medycznej. Jest to produkt oferowany przez wiodące firmy ubezpieczeniowe, dzięki któremu bez kolejki można dostać się do lekarza specjalisty czy na badania.

Dziś chcemy przedstawić pakiety prywatnej opieki medycznej proponowane przez Signal Iduna. Grupa Signal Iduna jak sama się przedstawia jest jedną z największych instytucji finansowo- ubezpieczeniowych na rynku niemieckim. Firma działa również prężnie w Polsce, w Rumuni, na Węgrzech i w Szwajcarii.

W swojej ofercie Signal Iduna przygotowała dla naszych klientów między innymi pakiet opieki medycznej Pełnia Zdrowia w ramach prywatnej opieki medycznej. Do wyboru proponują trzy pakiety, różniące się zakresem, ilością specjalistów, ilością badań, rodzajem pakietu ochrony w szpitalu oraz również ceną.

Pakiet nr 1 jest to podstawowa opieka internisty/rodzinnego lekarza, chirurga ogólnego, okulisty, pediatry, oraz ginekologa (możliwa wizyta 2 razy w roku ubezpieczeniowym) . Dodatkowo pakiet zawiera tzw. ochronę szpital MEDIUM oraz ubezpieczenie na życie i assistance.

Pakiet nr 2 to już specjalistyczna opieka łącznie 27 lekarzy z dodatkową możliwością szczepienia p/grypie, szpital w wariancie MEDIUM, ubezpieczenie życia oraz assistance jak w wariancie nr 1. Dodatkowo skorzystać można z wizyt domowych.

Pakiet nr 3 zawiera w sobie zakres z pakietu nr 2 oraz dodatkowo możliwość skorzystania z rehabilitacji oraz refundacji 70% kosztów leczenia stomatologicznego. Ochrona szpitalna MEDIUM tutaj została zastąpiona wariantem MAXIMUM.

Cena za poszczególne pakiety uzależniona jest od wieku oraz wybranego wariantu płatności: można jednorazowo, kwartalnie, półrocznie oraz miesięcznie.

Na stronie https://www.signal-iduna.pl/mapa-placowek/ można zapoznać się z listą placówek medycznych współpracujących z Signal Iduna.

Teraz opowiemy kilka słów na temat pakietów szpitalnych Medium oraz Maximum, które są dostępne w ramach pakietu ochrony opieki medycznej.

Pakiet MEDIUM to zabiegi szpitalne z zakresu okulistyki, laryngologii, chirurgii onkologicznej, chirurgii ogólnej, kardiochirurgii i kardiologii inwazyjnej, urologii i układu rozrodczego męskiego, ginekologii oraz biopcji.

Pakiet MAXIMUM zawiera zabiegi jak wyżej oraz dodatkowo zabiegi z zakresu chirurgii naczyniowej, chirurgii proktologicznej, a także ortopedii.

Decydując się na prywatną opiekę medyczną otrzymujemy również pełen katalog świadczeń gwarantowanych w ramach ochrony. Wiemy wtedy dokładnie z jakiś świadczeń możemy skorzystać.

Kilka plusów pakietów opieki medycznej, jakie nas przekonują to m.in. krótkie terminy oczekiwania na wizyty i badania, nielimitowane zabiegi rehabilitacyjne w wariancie nr 3, refundacja kosztów do wysokości cennika świadczeń, możliwość ubezpieczenia noworodków, refundacja kosztów leczenia stomatologicznego.  

Jeżeli chcesz zaoszczędzić czas, nerwy i pieniądze skontaktuj się z nami. Wspólnie dopasujemy pakiet opieki medycznej do indywidualnych potrzeb.